Brand 4760161 Titrette® Dijital Büret 50 Ml

Katalog No: 4760161

Marka: Brand

37.375,20 ₺
Vergi dahil 2-7 Gün içinde teslim edilir.

Brand 4760161 Titrette® Dijital Büret 50 Ml

Brand 4760161 Dijital Büret Titrette ® , Cam büretler için A sınıfı hata limitlerini karşılayan ilk şişe üstü Elektronik bürettir. Ayrıca kolay titrasyon, kompakt tasarım, mükemmel hassasiyet, değiştirilebilir dozlama ünitesi ve isteğe bağlı PC arayüzü ile öne çıkıyor.

Titrette®'yi laboratuvarda , üretimde veya sahada sınırlı alanda ve mevcut güç bağlantılarından bağımsız olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde titrasyon yapmak için kullanabilirsiniz.

+ A Sınıfı hata sınırları dahilinde hassas titrasyon

+ Basit ve verimli çalışma

+ Kompakt ve sağlam

Adet
Stoktaki son ürünler

  Güvenlik Politikası

KVKK kapsamında kişisel bilgileriniz korumamız altında.

  Teslimat politikası

Hızlı ve Güvenli Teslimat.

  İade politikası

15 gün iade garantisi.

Brand 4760161 Titrette® Dijital Büret 50 Ml

Kesin

Titrasyon, yüksek derecede hassasiyet gerektirir. Brand 4760161 Dijital Büret Titrette®, cam büretler için Sınıf A hata sınırları içinde çalışan ilk şişe üstü bürettir. Dağıtılan hacmin dijital gösterimi, hacmin doğru okunmasını kolaylaştırır ve okuma hatalarını önler, bu da hassasiyete ve proses güvenilirliğine katkıda bulunur.

Kullanımı kolay ve verimli

Brand 4760161 Dijital Büret Titrette® şişe üstü büret, rutin titrasyon işlemlerini gözle görülür şekilde daha kolay ve daha verimli hale getirir. Büyük, dokulu el çarklarının döndürülmesi kolaydır. Dişli oranı, cihazı hızlı bir şekilde doldurmanıza ve sıvıları 20 µl'ye kadar mikrolitre hassasiyetle yavaş ve hassas bir şekilde damla damla dağıtmanıza olanak tanır. Birçok ek fonksiyon işinizi kolaylaştırır. Doldurma ve titrasyon arasında geçiş gerekmez. El çarklarının dönüş yönü nedeniyle cihaz, doldurma mı yoksa titrasyon mu yaptığınızı otomatik olarak algılar. Cihaz tamamen kullanıma hazırlanmadıysa, Duraklat düğmesine basarak titrasyonu durdurabilirsiniz. Titrasyona devam etmek için Duraklat düğmesine tekrar basın. Titrasyon tüpü yatay ve dikey olarak ayarlanabilir. Bu, örneğin manyetik bir karıştırıcı veya farklı şişe boyutları kullanırken aleti konumlandırırken esneklik sağlar.

Hafif ve kompakt

Brand 4760161 Dijital Büret Titrette® hafif ve kompakttır ve sağlam tasarımı sayesinde, güç bağlantısı gerektirmeden alanın sınırlı olduğu yerlerde de kullanılabilir. Kompakt tasarım ve düşük ağırlık, yüksek stabilite sağlar. Cihaz, temizlik, dağıtım ünitesinin değiştirilmesi veya pillerin değiştirilmesi için birkaç dakika içinde sökülebilir. Ve Easy Calibration teknolojisi ile cihaz üzerinde herhangi bir alet kullanmadan hızlı ve kolay bir şekilde kalibrasyon ayarlamaları yapabilirsiniz. Titrette® şişe üstü büret ile hassas titrasyonun ne kadar kolay ve verimli olabileceğini keşfedin.

Detaylar: Titrette ® Dijital Büret, şişe takmak için basit ve etkili bir tasarıma sahiptir. Açma/kapama Ekranı silme, işlev seçme ve duraklatma için ayrı düğmeler. Kaymaz el çarkları ve hızlı veya damla titrasyon için sorunsuz çalışan hassas dişli seti, kullanımı güvenilir ve basit hale getirir.

Genel Bakış:
Titrette®'in avantajları

Titrette® şişe üstü büretin kontrol elemanları sezgisel bir düzene sahiptir. Açma/Kapama ve Duraklatma için ayrı düğmeler; Ekranı temizlemek ve işlevleri seçmek için Temizle düğmesi.

Hızlı ve damla damla titrasyon için kolay kavranan el çarkları ve pürüzsüz hassas dişliler, kullanımı özellikle basit ve güvenilir hale getirir.

Titrette.jpg

Kutu İçeriği;

Titrette ® Şişe Üstü Dijital Büret, Vida ağızlı şişeler için GL 45, DE-M işareti, performans sertifikası ile birlikte verilir, teleskopik dolum borusu (170 - 330 mm), devridaim borusu, 2 pil (AAA/UM4/LR03), 3 PP şişe adaptörü (GL 32, S 40, NS 29/32), 2 adet amber renkli kontrol penceresi ışık kalkanı ve özel bir kullanım kılavuzu içerir.

4760161

Bilgi kartı

Hacim
50 ml

aynı kategoride bulunan diğer 7 ürün: