Teslimat ve İade Şartları

Teslimat Şartları:

Ürünleriniz, stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler hazırlık, stok tedariği ve benzeri nedenlerle en fazla 7 güne kadar kargoya teslim edilecektir.

İade Şartları:

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü; ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünün iadesi kabul edilmeyecektir.

İade edilen ürün, tarafımıza ulaştığı andan itibaren 7 iş günü içerisinde ürün bedeli bankanıza iade edilir. Banka tarafından yaşanılacak herhangi bir gecikme için firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

İade ürünlerde kargo masrafı müşteriye aittir. Satıcı ödemeli kargo gönderileri kabul edilmemektedir.